A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»

Дата: 16.09.2020 15:29
Кількість переглядів: 12

Керуючись рішеннями Коростишівської міської ради Житомирської області від 08.09.2020 р. № 1114 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»» та № 1115 від 08.09.2020 р. «Про     затвердження   Порядків   проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних   працівників Коростишівської міської ради»», на виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради».

 

1.Найменування і місце знаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради» ( далі - КУ «ЦПРПП КМР»).

Адреса:12501, Житомирська область, м.Коростишів, вул. Дарбіняна, 10.

 

2.Найменування посади:

Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради».

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

 

3.Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради»:

Посаду директора КУ «ЦПРПП КМР» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років та яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

 

4.Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Претендент), подає у визначений строк такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних

даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта, ідентифікаційного номера;

- попередження про спеціальні обмеження;

- дві фотографії розміром 6*4;

- копії трудової книжки.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

5. Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 днів з дня оприлюднення оголошення.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Ковальчук Галина Дмитрівна, 5-12-00,e-mail:krst.osvita.ms@gmail.com


« повернутися

Вхід для адміністратора