A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради

Новини

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ОБЛАДНАННЯ УКРИТТІВ

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог безпеки освітнього середовища, укриття закладу дошкільної освіти розраховано лише на учасників освітнього процесу. В разі безпеки мешканці прилеглих будівель мають користуватися іншими укриттями. Батьки не можуть забрати дитину з укриття під час повітряної тривоги, а педагог, відповідно, не може відпустити дитину з

10:18 03.10.2023

урочистості до Дня працівників освіти

27 вересня 2023 року Житомирською районною військовою адміністрацією були проведені урочистості до Дня працівників освіти. Делегація Коростишівської громади також брала участь у даному заході.

12:01 28.09.2023

«Концепція системи забезпечення безпеки в закладах освіти»

На Житомирщині стартує пілотний проєкт в рамках реалізації «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти». Мета проєкту - зменшити негативні наслідки війни для психічного здоров'я українських дітей та доступу до освіти шляхом трансформації політики у сфері психологічного супроводу під час освітнього процесу та інфраструктурного оснащення. Проєкт розроблений завдяки підтримці ЮНЕСКО, Міністерства освіти і науки України у партнерстві з МВС та Фондом Президента з підтримки освіти, науки та спорту та за фінансової підтримки Уряду Японії; ґрунтується на досвіді ЮНЕСКО в галузі освіти в умовах надзвичайних ситуацій, технічній експертизі щодо зміцнення системи освіти. Також є частиною Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, яку очолює Олена ЗЕЛЕНСЬКА.

12:01 28.09.2023

День фізичної культури та спорту

У п’ятницю, 08 вересня, в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради зібралися вчителі фізичної культури, керівники спортивних установ, секцій, гуртків, представники громадських організацій спортивного спрямування, спортсмени-школярі для відзначення Дня фізичної культури та спорту України.

17:19 11.09.2023

Відкриття класу безпеки

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту, педагогічного та батьківського колективів ліцею #1 Коростишівської міської ради за участі начальника відділу освіти, молоді та спорту Ігоря Джаман та інспектора управління з надзвичайних ситуацій Віталія Носка відбулося відкриття КЛАСУ БЕЗПЕКИ! Захід у якому на тему «Безпека - це круто і життєвонеобхідно!» провела з учнями 2-А класу учитель Людмила Громська. Чотири різнофункціональні зони, достатня кількість наочності для різновікових груп дітей створять необхідні умови для опанування життєвоважливих правил та дій.

17:15 11.09.2023

Ювілей Коростишівського ІРЦ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 5-річчя від дня створення в Коростишівському ІРЦ відбувся святковий захід, на який завітали привітати колектив, дітей, батьків заступник начальника обласної військової адміністрації Юрій Денисовець, заступник начальника департаменту освіти і науки облдержадміністрації Світлана Близнюк. До вітань долучилися міський голова Іван Кохан, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Джаман, а також партнери установи- сільський голова Харитонівської сільської ради Зінаїда Зубленко, директор Центру ПМСД Інна Петренко, начальник служби у справах дітей міської ради Оксана Пількевич, спонсори.

09:09 02.06.2023

Коростишівська громада отримала шкільний автобус із Фінляндії 🚌🚍

З початку повномаштабного вторгнення російської федерації в громаді гостро постала проблема підвезення дітей та педагогів до місця навчання та роботи. Тому приємністю стала сьогоднішня подія - ліцей № 5 імені Т.Г.Шевченка отримав шкільний автобус.

09:04 02.06.2023

Вхід для адміністратора