A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради

ЗНО

НМТ 2023 - головні особливості та нововведення

Національний мульитетест випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів - тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). ТЕЦ будуть створені в Україні і в деяких країнах, де найбільше переселенців.

НМТ 2023 буде містити завдання з трьох предметів. З них два обов'язкових предмета - українська мова та математика, а третій предмет - на вибір учня: історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.

Всього на здачу тесту з трьома блоками виділяється 180 хвилин. Абітурієнти самі розподіляють цей час між предметами.

Завдань з відкритою формою відповіді у НМТ 2023 не буде. Але будуть завдання з короткою формою відповіді, де замість пропуску потрібно вписати число або слово.

Дата НМТ 2023 вже відома. Буде дві сесії – основна та додаткова.

Основна сесія НМТ відбудеться з 5 до 23 червня. Додаткова -– з 11 по 24 липня. Зареєструватись на основну сесію учасники зможуть з 3 квітня по 3 травня.

Реєстрація на НМТ 2023

3 квітня розпочалася реєстрація на тестування. На спеціальному сайті потрібно зареєструватися на НМТ 2023. При реєстрації майбутні абітурієнти вказують у персональному кабінеті реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), ПІБ, дату народження та дані документа, що засвідчує особу.

Також для реєстрації на НМТ 2023 потрібно:

  • вказати дані для реєстрації;
  • вибрати із запропонованого переліку предмет для третього блоку тесту та місто, де випускник проходитиме НМТ;
  • скачати сканкопію документів для реєстрації на НМТ;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ та надіслати інформацію на обробку.

Випускники можуть складати НМТ 2023 за кордоном, якщо їм довелося виїхати з України. 21 країна вже підтвердила проведення НМТ на своїй території.

Вступна кампанія 2023 - порогові бали по НМТ для вступу

Пороговий бал для вступу на контракт у 2023 році складе 10% правильних відповідей по кожному з трьох предметів (в минулому році було достатньо дати 1 правильну відповідь по кожному предмету).

Пороговий бал для вступу на бюджет буде відрізнятися для різних спеціальностей. Для більшості спеціальностей достатньо буде набрати 130 балів, для спеціальностей "Право" та "Міжнародні відносини" - 140 балів, а для "Медицини" та "Стоматології" - 150 балів.

Абітурієнт може подати максимум 20 заяв на вступ, з них максимум 5 заяв на бюджет. Середній бал атестата при вступі враховуватися не буде, але буде враховуватися регіональний коефіцієнт, який визначать з наближенням дати НМТ.

Вхід для адміністратора